W sytuacji, w której zastanawiasz się nad oklejeniem samochodu, zrozumiałym jest, że interesuje Cię także cena.

Jest ona jednak uzależniona od wielu czynników i nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ile zapłacisz za oklejenie swojego samochodu. Przede wszystkim zależy to od jakości usługi – w bardziej rozpoznawalnym i renomowanym salonie zazwyczaj zapłacimy więcej, ale najczęściej idzie to w parze z jakością wykonanej pracy. W ogóle, w różnych częściach Polski ceny są inne, ale najwyższe zazwyczaj w większych miastach. Czasem też trzeba dopłacić, jeśli oczekujemy wykonania usługi od ręki, nie czekając przykładowo kilku dni. W skład ceny wchodzi także rodzaj zastosowanego materiału, rodzaju folii. Przykładowo, folie polimerowe są tańsze niż obklejanie carbonem. I oczywiście podstawową składową jest to, jakie oklejenie nas interesuje. Czy folia będzie na całej powierzchni auta czy też chcemy udekorować wyłącznie tylną klapę? A może przednią? Albo może same lusterka? Właśnie od tego wszystkiego zależy cena oklejania samochodów – różnice są ogromne, wahają się od stu złotych nawet do ponad tysiąca.

Oklejanie samochodów – ile to kosztuje

Oklejanie samochodów – komu powierzyć?

Przede wszystkim znajdź profesjonalistę, a nie pierwszy lepszy salon. Jest duża szansa, że ktoś z Twoich znajomych może polecić jakąś firmę lub konkretnego fachowca. Zawsze warto zapisywać takie informacje i kontakty. Jeśli nie mamy nikogo takiego, najprościej i najlepiej jest po prostu wejść w internet, wyszukać różne firmy, sprawdzić o nich opinie, a także cennik i zakres usług. Oklejanie samochodów może być wykonane dobrze, ale niekoniecznie drogo.

Jeśli mieszkasz w województwie Dolnośląskim, a konkretnie we Wrocławiu lub okolicy zapraszamy na naszą stronę internetową: oklejanie samochodów folią wrocław . My również oferujemy oklejanie samochodów. Można zadzwonić i umówić się na konkretny termin już dziś.

By Prezes