Jest wiele powodów, dla których powinieneś zainwestować w wysokiej jakości folię do ochrony lakieru samochodowego i zlecić jej założenie doświadczonemu profesjonaliście.

Folia ochronna jest niezawodnym rozwiązaniem tylko wtedy, gdy zostanie nałożona na całą powierzchnię w prawidłowy sposób, bez zmarszczek i pęcherzyków powietrza. Możesz uniknąć ryzyka związanego z niewłaściwą aplikacją, korzystając z niezawodnego warsztatu specjalizującego się w nakładaniu folii ochronnych na pojazdy.

Zainwestuj w wysokiej jakości folię ochronną do lakieru

Dlaczego warto wybrać oklejanie pojazdów we Wrocławiu

Jest to powszechna wada starszych typów folii, że niszczą się i żółkną z upływem czasu przy znacznej ekspozycji na promieniowanie UV, jednak nowsze materiały nie mają już tej wady. Nowoczesne folie uretanowe zachowują doskonałą przezroczystość przez cały okres użytkowania pojazdu. Folie ochronne do lakieru są zwykle objęte gwarancją na 5, 10 lub 12 lat. Po tym czasie nie można zagwarantować integralności filmu. Jest to jednak znaczący okres optymalnej żywotności, a wymiana lakieru w międzyczasie, z powodu niewystarczającej ochrony, byłaby o wiele większym wydatkiem.

Jeśli twój samochód wymaga wymiany lakieru, jednak nie chcesz marnować sporo czasu i pieniędzy na ten proces, możesz rozważyć założenie folii ochronnej. Folie te charakteryzują się żywymi kolorami, które bezproblemowo naśladują wygląd i działanie prawdziwego lakieru samochodowego, jednak oklejenie pojazdu jest tańsze i znacznie szybsze, niż lakierowanie.
Folia uretanowa zapewnia ochronę przed czynnikami szkodliwymi, chroni lakier samochodu przed uszkodzeniami oraz zwiększa trwałość i wartość odsprzedaży. Folię taką można nakładać na cały pojazd, ale popularne jest zastosowania folii ochronnej do lakieru na przedni zderzak, przednie błotniki, tylne błotniki, maskę, reflektory, lusterka, nakładki drzwi i klamki drzwi.

Folia chroniąca lakier twojego samochodu podkreśla elegancki i dopracowany wygląd dzięki trwałości na wysoki połysk i błyszczącemu efektowi końcowemu. Możemy również zamówić oklejanie pojazdów Wrocław folią o matowym wykończeniu czy też w wybranym przez nas kolorze.

By Prezes