W dzisiejszych czasach sprzedaż oparta jest na zupełnie innych zasadach, niż jeszcze kilka lat temu. Niegdyś trzeba było sporządzić dobry plan, w którym zawierały się: wejście w posiadanie lokalu i odpowiednie wyposażenie go (lada, półki, kasa), sprowadzenie towaru i zadbanie o regularne dostawy oraz rozreklamowanie biznesu – najczęściej ustnie: zadowolony klient polecał towary i usługi znajomemu itd. Od kiedy jednak biznes przeniósł się do internetu, przedsiębiorca zmuszony był nauczyć się obsługi komputera, programów sprzedażowych, jak też sprytnych trików, które przyczyniły się do sprzedaży i promowania towarów w sieci.

Najczęściej wszystkiego dokonywał na własną rękę i już wtedy miał ręce pełne roboty. Konkurencja jednak wciąż wzrasta, dlatego sprzedawcy, aby utrzymać się na rynku i otrzymywać odpowiednie wynagrodzenie za swoją pracę, mają dwa wyjścia: pracować ponad siły lub wykorzystywać nowoczesne narzędzia.

Satysfakcjonująca sprzedaż online? Integracja Shoper Amazon na bazie ErpBox

Sprzedawcy, aby wzbić się na wyżyny e-biznesu, często korzystają z portalu Amazon, promując na nim swoje oryginalne produkty. Nie bez znaczenia jest również oprogramowanie sklepu internetowego Shoper, które sprawi że sprzedaż będzie nie tylko profesjonalna, ale również dochodowa. Integralną myślą, która przyświecała założycielom oprogramowania było to, aby prowadzenie biznesu było przystępne zarówno dla każdego sprzedawcy, nawet tego raczkującego w świecie e-handlu. Misja została spełniona, ponieważ nie istnieją żadne blokady, które zatrzymają Cię przed spełnieniem swojego sprzedażowego marzenia!

Zarówno platforma ErpBox jak i oprogramowanie sklepu Shoper są narzędziami, które wciąż się rozwijają, warto jednak przytoczyć kilka elementów, które cenią sobie osoby, które miały przyjemność skorzystać już z tejże integracji.

Zakładając konto Shoper, sprzedawca otrzymuje dostęp do niezliczonej ilości funkcji, które sprawią że biznes będzie stabilny. Wykorzystując możliwości oprogramowania Shoper, możesz wiele zyskać. Shoper oznacza bowiem dostęp do innowacyjnych narzędzi i najnowszych dostępnych szablonów sklepów. Twórcy Shoper zagwarantowali także dostęp do kompleksowego wsparcia technicznego, a również i to nie koniec jego możliwości. Warto dodać, że oprogramowanie zostało przygotowane w taki sposób, aby możliwe było jego poszerzanie o nowe aplikacje. Jednym z takich udogodnień dla sprzedawców jest dostępna w AppStore Shoper aplikacja o nazwie „ErpBox”. ErpBox jest platformą, która działa na zasadzie automatyzacji sprzedaży: pomaga zaoszczędzić czas, bo wyręcza przedsiębiorcę w wielu czynnościach związanych z obsługą sklepu i zamówień klientów. Platforma pozwala na zintegrowanie niektórych sklepów, przez co sprzedaż produktów online staje się o wiele łatwiejsza i bardziej przyjemna, niż do tej pory!

Decydując się na integrację ErpBox z oprogramowaniem Shoper Amazon – dajesz sobie szansę na zawładnięcie e-sprzedażowym światem. W szczególności w sytuacji, kiedy posiadasz niezliczoną ilość kont, ponieważ jedną z ważnych funkcjonalności platformy ErpBox jest wyeliminowanie konieczności logowania się na każde z posiadanych kont oddzielnie. Dodatkowo, platforma zapewnia sprzedawcy dostęp do wszystkich ważnych informacji w jednym miejscu, co już znacznie oszczędza jego czas, a przy okazji – również zasoby psychiczne. Z tego jednego miejsca właściciel konta ErpBox może podejmować wszystkie ważne decyzje sprzedażowe i zarządzać wszystkimi ogłoszeniami. To niezmiernie duże usprawnienie, pozwalające na rzetelną i sprawną obsługę każdego klienta – zarówno tego, który zakupił produkt na Amazon, jak i tego z Allegro czy eBay. Zarówno platforma ErpBox jak i oprogramowanie sklepu Shoper są narzędziami, które wciąż się rozwijają, warto jednak przytoczyć kilka elementów, które cenią sobie osoby, które miały przyjemność skorzystać już z tejże integracji. Należą do nich chociażby import danych (tytuł ogłoszenia, dostępne warianty produktowe, SKU, EAN, ilość sztuk produktu w magazynie, waga produktu, jego zdjęcia oraz długi i krótki opis, VAT) oraz obsługa zamówień (nazwa zamówionego produktu, data zrobienia zamówienia, adres płatnika i odbiorcy, informacja o wysyłce).

Z platformy ErpBox możesz skorzystać od razu! Nie czekaj i załóż konto już dziś! 21 dni testów: bez ryzyka, bez zobowiązań, bez ponoszenia kosztów!

By Prezes