Czy kiedykolwiek kupowałeś samochód i poczułeś się przytłoczony, gdy dotarłeś do salonu? Porady od tych, którzy tam byli, mogą naprawdę pomóc Ci uzyskać lepsze wrażenia.

Wskazówki zawarte w tym artykule pomogą Ci szybko przejść przez następny zakup samochodu.Zawsze pytaj sprzedawcę, czy zgodzi się na jazdę próbną. Chociaż niektórzy prywatni sprzedawcy mogą nie oferować Ci szansy na jazdę próbną, jest wielu, którzy to zrobią. Powinieneś spróbować zawrzeć umowę z kimś, kto pozwoli ci zobaczyć, jak działa samochód.Nie przynoś swojego luksusowego samochodu do salonu. Gdy zobaczą, czym jeździsz, będą mniej skłonni do zawierania z Tobą umów.Sprawdź ceny rozliczeniowe przed oddaniem starszego pojazdu. Jeśli planujesz sprzedać swój obecny pojazd, aby zbliżyć się do ceny zakupu nowego, uzbroj się w odpowiednią wartość z wyprzedzeniem. Sprawdzanie cen online lub korzystanie z Kelley Blue Book. Upewnij się tylko, że sprawdzasz cenę hurtową, a nie detaliczną.Zabierz ze sobą do dealera zapasowy zestaw kluczy. Kiedy poproszą o klucze do twojego handlu, daj im zapasowe. Niektórzy dealerzy będą używać kluczyków do Twojego samochodu, aby zatrzymać Cię jako zakładnika, jeśli umowa nie zostanie zawarta. Chcesz tego uniknąć, więc upewnij się, że masz możliwość wyjścia z salonu w dowolnym momencie bez konieczności proszenia o klucze.Może nie być możliwe, abyś dostał wszystko, czego chcesz w samochodzie. Możesz nie być w stanie sobie na to pozwolić lub może nie być dostępny. Tak naprawdę nie potrzebujesz podgrzewanych siedzeń.Przemysł samochodowy zarabia na każdej marży zysku. Strefa Biznesu - Prowadź biznes razem z nami!

Jeśli możesz dowiedzieć się, za ile dealer generalnie kupuje swoje samochody, znacznie łatwiej będzie znaleźć ich wynik finansowy.

Oznacza to, że musisz przeprowadzić rozeznanie na lokalnym rynku samochodowym.Aby upewnić się, że proces zakupu samochodu przyniesie najlepszy możliwy wybór dla Ciebie i Twojej rodziny; dokładnie zastanów się nad swoimi nawykami dotyczącymi jazdy i stylu życia Świadome rozważenie rodzaju użytkowania pojazdu pomoże ci wybrać właściwy. Nieuwzględnienie podczas zakupów takich czynników, jak oszczędność paliwa lub zdolność przewozowa, może spowodować, że kupisz coś, co okaże się niepraktyczne dla Twoich codziennych potrzeb.Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego samochodu, zapytaj swojego dealera, czy może go dla Ciebie zamówić. Większość samochodów krajowych można zamówić na zamówienie z dokładnie takimi ulepszeniami i opcjami, jakie chcesz. Nawet używane samochody są często łatwe do znalezienia przez dealerów samochodowych i wysłane do ich lokalizacji. Na tę opcję będziesz musiał poczekać trochę dłużej, ale może warto, jeśli masz serce nastawione na coś konkretnego.Trzymaj się mocno swojej zaliczki. Samochody można sprzedawać bez zaliczki; jednak trochę pieniędzy w dół pomoże w ostatecznym koszcie. Uważaj na sprzedawców, którzy proszą Cię o zwiększenie zaliczki. Te dodatkowe pieniądze zazwyczaj trafiają tylko do kieszeni sprzedawcy i dealera i nie pomagają w osiągnięciu zysków.Kupno używanego samochodu to często świetna okazja, ale nie zapominaj, że wiąże się to z realnym ryzykiem. Chociaż możesz być zadowolony z 5000 $, zaoszczędziłeś, ale jeśli chcesz kupić nowy silnik w ciągu 6 miesięcy, tak naprawdę nic nie zaoszczędziłeś. Zawsze bądź ostrożny przy zakupie używanych.Ilekroć następnym razem będziesz musiał kupić samochód, pomyśl o wskazówkach, które znalazłeś tutaj. Wdrażając wskazówki zawarte w tym artykule, znacznie łatwiej będziesz kupować samochód. Zapisz ten kawałek, aby w razie potrzeby użyć go jako odniesienia.

By Prezes