Jeśli twoja skóra jest odwodniona, musisz zmienić swoje nawyki pielęgnacyjne, aby ją nawilżyć i sprawić, że znowu będzie elastyczna i promienna.

W pielęgnacji skóry antyoksydanty pomagają chronić skórę i neutralizują wolne rodniki, jednocześnie nadając cerze witalność, co może przeciwdziałać oznakom odwodnienia. Wybieraj kosmetyki, które zawierające odmładzające olejki, w tym kwasy tłuszczowe omega 3, 6 i 9, które działają jako przeciwutleniacze, pomagając zachować elastyczność i jędrność skóry. Bez regularnego stosowania filtrów przeciwsłonecznych szkodliwe działanie promieni UV przeciwdziała leczniczemu działaniu peptydów, środków nawilżających, przeciwutleniaczy i innych składników stosowanych w kosmetykach do codziennej pielęgnacji skóry. Wybierając odpowiednie produkty do mycia i pielęgnacji twarzy, nie tylko będziesz cieszyć się krótkotrwałymi efektami upiększającymi, ale także dokonasz zrównoważonego wyboru dla ochrony zdrowia swojej skóry. Produkty ekologiczne są zdrowsze, tańsze i zawierają tylko składniki niezwykle pomocne dla zachowania urody, są przyjazne dla środowiska, a ich stosowanie sprawia, że czujesz się dobrze. Skóra odwodniona nie musi być problemem

Twoja skóra zasługuje na najlepszą pielęgnację, dlatego kupując kosmetyki do mycia i nawilżania zwróć uwagę na naturalne składniki pielęgnacyjne i ochronne, aby twoja skóra zachowała zdrowy i promienny wygląd.

Gorąca woda i długie prysznice lub kąpiele usuwają tłuszcze ze skóry. Ogranicz czas kąpieli lub prysznica i używaj raczej ciepłej niż gorącej wody, aby dodatkowo nie przesuszyć skóry. Silne mydła i produkty do mycia mogą usuwać naturalny olej ze skóry. Zamiast tego wybierz łagodne środki do oczyszczania skóry. Po umyciu lub kąpieli delikatnie osusz skórę ręcznikiem, aby wilgoć pozostała na skórze. Zobacz co Novaclear Hydro – kosmetyki nawilżające do skóry odwodnionej twarzy i ciała mają do zaoferowania twojej skórze. Jeśli twoja skóra jest sucha i odwodniona, użyj kremu lub balsamu nawilżającego, który pasuje do twojego typu skóry. Do codziennego nawilżania rozważ użycie odpowiedniego kremu, który zawiera wysoki filtr SPF.

By Prezes