Dobrym pomysłem na wyjazd rodzinny może być odpoczynek w Kazimierzu Dolnym, znajdziemy tu ośrodek Moje Miejsce, który znajduje się niedaleko wąwozów lessowych w okolicy Kazimierza.

Znajdziemy tutaj bardzo wygodne domki, gdzie zarówno dzieci, jak również dorośli, mogą odpocząć, dostępne są tutaj boiska, place zabaw, miejsce do zrobienia ogniska czy też grilla. W okresie letnim dostępny jest także basen.

Wypoczynek dla całej rodziny

Gdzie udać się na urlop z dziećmi?

Okolice Kazimierza Dolnego są bardzo ładne, jest to miejsce sprzyjające spacerom, wycieczkom rowerowym. Możemy udać się w tutejsze wyjątkowe wąwozy lessowe, które ciągną się przez kilka kilometrów, są one unikatowe, charakterystyczne dla nich są korzenie drzew biegnące wzdłuż ścian wąwozu. W okresie letnim znajdziemy tutaj chłód oraz cień, jest to także piękne miejsce w okresie zimowym. Warto także zwiedzić sam Kazimierz Dolny, możemy zobaczyć tam bardzo ciekawą architekturę, zabytki, w Kazimierzu często odbywają się także wystawy, koncerty. Bardzo dobrym pomysłem może być także rejs statkiem po Wiśle.

Innym ciekawym miejscem, gdzie możemy wypocząć, jest Jura Krakowsko-Częstochowska, znajdziemy tam ośrodek, który znajduje się niedaleko Szlaku Orlich Gniazd. Jest to bardzo ciekawe miejsce, możemy udać się na dłuższą wycieczkę, wędrując od jednego do następnego zamku. Znajdziemy tutaj malowniczy krajobraz, skały wapienne, które są wyjątkowe w skali całego kraju. W ośrodku znajdziemy domki dla rodzin, wiele atrakcji, możemy przyjechać tutaj także ze zwierzętami. Znajdziemy tutaj domki dwulokalowe, także domek saunowy, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz badmintona. Dla dzieci innym udostępniony jest plac zabaw oraz trampoliny, możemy także udać się na spacer do pobliskiego lasu.

Więcej informacji na temat ośrodka znajdziemy na stronie internetowej https://www.mmresort.com/moje-miejsce-jura/nasz-blog/pomysl-na-weekend-z-dziecmi. Wypoczynek w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej jest dobrym pomysłem, zwłaszcza jeżeli poszukujemy mniej zatłoczonych ośrodków, które mogą zapewnić obcowanie z przyrodą, gdzie miło spędzimy czas. Ośrodek jest dobrze wyposażony, możemy skorzystać z boisk sportowych, jak również innych atrakcji, które znajdują się na terenie.

By Prezes