Szkło to materiał, który w dobie współczesnej, w sztuce aranżacji wnętrz oraz budynków znajduje coraz szersze zastosowanie.

To wdzięczny materiał do tego, aby móc mówić zarówno o trwałości jak również aby móc mówić o pełnej estetyce. Między innymi z zastosowaniem szkła możemy mówić w odniesieniu do balustrad oraz do schodów. Szklane schody wraz ze szklanymi balustradami to element, który znajduje coraz szersze zastosowanie w domach prywatnych oraz w różnego rodzaju instytucjach i budynkach firmowych. Szklane balustrady mogą mieć postać tych samonośnych, mogą być wykonywane w całości ze szkła jak również mogą one stanowić połączenie szkła wraz z innymi materiałami jak chociażby z metalem czy też z drewnem. Każde rozwiązanie jest na pewno wpisane w nowoczesne trendy aranżacji pomieszczeń. Firma Tierspol jest podmiotem na polskim rynku, w którym mamy do czynienia właśnie z dostępnością do szklanych balustrad wewnętrznych oraz zewnętrznych. Balustrady szklane samonośne to rozwiązanie idealne na balkony oraz na schody. W odniesieniu do tych balustrad należy mówić o zastosowaniu różnego rodzaju szkła, różnej grubości szkła jak również i bardzo bogatej kolorystyki. Balustrady szklane samonośne

Z punktu widzenia klientów oczywiście istotnym elementem jest cena takiego produktu.

Na pewno nie odbiega ona od propozycji cenowej schodów oraz balustrad wykonywanych z innego rodzaju materiałów. Dlatego też jest to rozwiązanie, które z powodzeniem może być wykorzystywane w każdej sytuacji. Balustrady szklane samonośne zewnętrzne są ponadto wykonywane z materiałów cechujących się szczególną odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Balustrady szklane to rozwiązanie dające bardzo wysoki stopień estetyki w każdym rodzaju budynku. Mowa oczywiście o budynkach aranżowanych na styl nowoczesny. Na stronie internetowej znajdującej się pod adresem balustrady szklane samonośne mamy dostęp do szerokiego spectrum informacji.

By Prezes