Niezależnie od tego, czy wynajmujesz swój dom, czy go posiadasz, są rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić wygląd miejsca, które nazywasz domem.

Projekt wnętrza może wykonać każdy. Wystarczy trochę inspiracji i trochę pracy, aby zmienić miejsce, w którym mieszkasz, w dom, który lubisz.Jednym z najłatwiejszych kroków w aranżacji wnętrz jest malowanie pokoju. Farba nadaje pomieszczeniu świeży wygląd i może całkowicie zmienić nastrój w przestrzeni. Farba pozwala nadać przestrzeni odrobinę indywidualnego stylu i jest niedrogim sposobem na rozpoczęcie przebudowy domu.Świetną wskazówką dotyczącą projektowania wnętrz jest rozpoczęcie chodzenia do większej liczby wyprzedaży i sklepów z używanymi rzeczami. Byłbyś zdumiony niektórymi wyjątkowymi rzeczami, które można znaleźć przy tych alejach, w porównaniu z typowymi miejscami, takimi jak Ikea. Możesz natknąć się na świetny stolik lub pięknie zdobiony wazon.Zdjęcia to świetne miejsce, aby pokazać swoją osobowość. Twoje zdjęcia są symbolem Ciebie, a ramki, w których się znajdują, powinny odpowiadać. Nie musisz po prostu wieszać ich w prostych liniach. Zawieś sztukę na kilka naprawdę wyjątkowych sposobów. Kreatywne wykorzystanie otaczającej białej przestrzeni wzbudza zainteresowanie, a nawet może zmienić atmosferę pomieszczenia.Nie bój się koloru! Tak wiele osób utrzymuje białe ściany w swoich domach po prostu dlatego, że nie są pewni, jakie kolory będą dla nich pasować. Nie musisz szaleć z kolorem — nawet pomalowanie jednej ściany na żywy kolor zmieni atmosferę pomieszczenia. Jeśli boisz się malować, zacznij od rzucania poduszkami w jasnych kolorach i zobacz, co myślisz.Czy zastanawiałeś się, co zrobić, aby Twój stolik kawowy był przyjemniejszy dla oka i mniej zagracony? Pomyśl o umieszczeniu kilku podstawowych przedmiotów na stoliku do kawy, takich jak duże książki i mały wazon z kwiatami ciętymi, to miły akcent dla każdego pomieszczenia.Spróbuj kupować akcesoria do swojego domu w grupach skoordynowanych przedmiotów. Porady dotyczące projektowania wnętrz dla wymagających dekoratorów

Jeśli kupisz poduszkę do rzucania w domu towarowym, lampę na wyprzedaży na podwórku i dywanik gdzie indziej, są duże szanse, że naprawdę nie będą pasować, gdy będziesz mieć je wszystkie razem.

Kupowanie w zestawach gwarantuje harmonię kolorów!Pomyśl o wpływie kolorystyki w swoim pokoju, zanim zdecydujesz się na kolor. Zazwyczaj jasne kolory sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądało na znacznie większe, a ciemniejsze dodadzą przytulności i zmniejszą pomieszczenie. Weź pod uwagę schemat kolorów, zanim zaangażujesz się w swój projekt.Spróbuj czegoś zupełnie nowego. Na przykład możesz pomyśleć, że nie lubisz jasnych kolorów. Możesz nie lubić aksamitu, ale i tak spróbuj! To, co myślisz, że może Ci się nie podobać, może w rzeczywistości być tym, czego potrzebujesz w swoim domu, aby stworzyć nowy i inny wygląd. Możesz zacząć od małych rzeczy, ale próbowanie nowych rzeczy pomaga ponownie ocenić to, co lubisz i bez czego możesz żyć.Jeśli masz jakieś dzieło sztuki do postawienia w swoim salonie, dobrym miejscem na umieszczenie dużego miejsca jest za dużą kanapą. Obraz powinien mieć około 2/3 długości twojej kanapy. W porządku, czy jest większy czy mniejszy, ale ten stosunek wygląda najlepiej.To tylko kilka pomysłów na to, co możesz zrobić, aby zmienić swój dom w miejsce, w którym czujesz się jak w domu. Wykorzystaj pomysły, których się tutaj nauczyłeś, aby rozpocząć transformację. Zanim się zorientujesz, będziesz miał dom, który każdy, kto wejdzie, będzie podziwiał i cieszył się nim.

By Prezes