Podłoga z paneli jest prawdopodobnie najlepszym, wszechstronnym rozwiązaniem wykończeniowym i jest idealna dla każdego, kto chce podłogi trwałej, estetycznej, ale o niskich kosztach utrzymania.

Podłoga laminowana jest niezwykle trwała, chroniona przez twardą warstwę zewnętrzną i powłokę z żywicy. W rzeczywistości panele są znacznie mocniejsze i bardziej odporne na zarysowania czy uderzenia niż jakiekolwiek drewno, kamień lub płytki. Jest to zdecydowanie praktyczne i łatwe do czyszczenia rozwiązanie, jeśli masz w domu zwierzęta lub dzieci.

Trwałe i praktyczne podłogi z paneli

Panele podłogowe doskonale naśladują drewno czy kamień

Wysokiej jakości panele podłogowe są odporne na plamy, blaknięcie i wilgoć, a większość producentów podłóg laminowanych oferuje kompleksową ochronę gwarancyjną przed uszkodzeniami nawet przez 25 lat. Podłogi z paneli są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, doskonała powłoka laminatu odporna na plamy i wilgoć sprawia, że plamy i inne zabrudzenia są łatwe do zmycia. Ta specjalna powierzchnia nie wymaga nakładania wosków ani lakierów, aby podłoga z paneli zawsze wyglądała świetnie.

Panele są nie tylko ogólnie tańsze od innych podłóg o twardej powierzchni, ale gdy weźmie się pod uwagę ich trwałość i długowieczność, stają się one szczególnie ekonomicznym wyborem dla wielu właścicieli domów. Panele podłogowe oferują różnorodne style wykończeń w zależności od naszego gustu. Podczas gdy wiele podłóg laminowanych imituje autentyczny wygląd naturalnego drewna lub kamienia, możliwości wprowadzenia wielu stylów i kolorów są praktycznie nieograniczone. Różnorodne odcienie kolorów i wzory pozwalają dopasować podłogę do stylu pomieszczenia, niezależnie od tego, czy jest ono minimalistyczne, eleganckie, czy surowe lub nowoczesne.

Największą wadą podłóg z paneli jest to, że nie jest to autentyczne drewno. Z drugiej strony, łatwość konserwacji laminatów może być dużym plusem dla rodzin z dziećmi i zwierzętami. Z pewnością panele balterio to odpowiednie rozwiązanie, jeśli chcemy, aby nasza podłoga była niedroga, estetyczna i łatwiejsza do utrzymania w czystości.

By Prezes