Firmy, które poszukują większych przestrzeni, nowych lokali biurowych, chcą przewieźć swoje dotychczasowe wyposażenie w nowe miejsce.

Często zatem korzystają z usług firm transportowych, które przewożą komputery, meble, biurka oraz krzesła do nowej lokalizacji firmy. Dzięki temu mamy pewność, przedmioty nie zostaną uszkodzone, zostaną szybko przewiezione, będzie można rozpocząć pracę w nowym miejscu.

Usługi transportowe dla firm i instytucji

Profesjonalne przeprowadzki biur i firm

Firmy zajmujące się przeprowadzkami posiadają odpowiednią ilość pracowników, pudełka, pudła, różnego rodzaju systemy zabezpieczające wyposażenie podczas transportu, oraz oczywiście samochody. Często usługę tego rodzaju można przeprowadzić w ciągu doby czy też w ciągu weekendu. Wiele firm będzie chciało jak najszybciej rozpocząć pracę w nowym miejscu, utrzymać ciągłość obsługi klienta, realizować bieżące zamówienia. Dlatego firmy transportowe zdają sobie sprawę, jak ważny jest transport, jego bezpieczeństwo oraz szybkie przewiezienie wyposażenia w nowe miejsce. Dzięki dobraniu odpowiedniej ilości osób oraz sprzętu dla każdego zlecenia można szybko realizować przeprowadzki, często w pierwszej kolejności przewozi się sprzęt, który jest niezbędny do pracy, natomiast następnie inne wyposażenie biura, przykładowo archiwum.

Firmy transportowe posiadają ubezpieczenie, dysponują bezpiecznymi sposobami przewożenia towarów. W przypadku transportu sprzętu komputerowego należy zwrócić szczególną uwagę na dyski twarde, monitory czy też drukarki, możemy wyjąć tusz czy też toner, przewieźć go oddzielnie. Dzięki temu unikniemy problemów, wylania tuszy czy też wysypania się tonera. Z pewnością warto zwracać uwagę na szczegóły, odpowiednio ponumerować wszystkie pudełka, aby następnie rozpakowanie nie było problematyczne, zwłaszcza jeżeli usługa jest kompleksowa, która polega także na rozpakowaniu i ustawieniu całego wyposażenia w nowym miejscu. Firmy transportowe mogą także wywieźć część mebli do punktu utylizacji, dodatkowo zajmują się także transportem ciężkich szaf stalowych, sejfów, różnego rodzaju półek metalowych, które często spotykamy w wielu firmach.

Jedną z firm, która wykonuje przeprowadzki na terenie Warszawy, jest ADEXIM przeprowadzki Warszawa jest też głównym obszarem działania firmy, jednak może zrealizować także przeprowadzkę na większe odległości, na terenie całej Polski. Z pewnością skorzystanie z firmy transportowej to możliwość szybkiego przewiezienia wyposażenia biura, dzięki temu zaoszczędzimy czas, nie musimy angażować własnych pracowników.

By Prezes