Płytki imitujące kamień czy też beton mogą być interesującym pomysłem na nasze podłogi czy też ściany.

Warto zwrócić uwagę na ofertę włoskiej firmy Energie Ker, która oferuje bardzo wiele modeli w wysokiej jakości. Mogą być to płytki w tradycyjnych formatach 60 x 60 cm czy też 60 x 120 cm. Dostępny jest także model 120 x 120 cm.

Włoskie płytki Energie Ker

Płytki Parker oraz Oxidatio od Energie Ker

Producent Energie Ker posiada bardzo interesujące płytki z serii Parker, może być to płytka Anthracite oraz Grey, są to kolory szare, jasne oraz ciemniejszy, dostępne są również inne odcienie szarości tego modelu. Płytka imituje powierzchnię betonową, posiada kilka rozmiarów do wyboru. Jest to płytka gresowa gatunek pierwszy. Płytki imitujące beton bardzo dobrze sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, pasują do loftów, możemy wykorzystać je w naszym salonie czy przedpokoju. Seria Parker to także płytki srebrne, przydymiane, białe, dzięki czemu możemy wybrać odpowiedni model i kolor, który łatwo dopasujemy do aranżacji naszych wnętrz. Są to płytki rektyfikowane, przycięcie brzegów powoduje, iż łatwo się dopasowują, możemy zmniejszyć fugę. Są to płytki matowe, które ułożymy zarówno na podłodze, jak również na ścianie.

Innym ciekawym modelem są płytki Oxidatio, model Lithium charakteryzuje się jasnym kolorem. Oxidatio to płytka imitująca powierzchnię metalu, dodatkowo możemy wybrać także model Tellurium w kolorze brązowym czy też Vanadium w kolorze niebieskim. Posiadają powierzchnię niejednolitą, jest to płytka posiadająca wiele kolorów, która może ozdobić naszą łazienkę czy też salon. Płytki z serii Oxidatio występują w dwóch rozmiarach 60 x 60 cm oraz 60 x 120 cm. Płytki Energie Ker to bardzo ciekawa kolorystyka, wzory, które upodabniają płytki do powierzchni kamienia, betonu czy też metalu. Cieszą się dużym zainteresowaniem klientów ze względu na wyjątkowy wygląd oraz trwałość. Możemy położyć je na podłodze także w przypadku zastosowania ogrzewania podłogowego.

Wiele ciekawych modeli płytek włoskich Energie Ker możemy zakupić na stronie internetowej https://e-plytki.eu/pl/c/Energie-Ker/7741. Dostępne są płytki kwadratowe 60 x 60 cm oraz prostokątne 60 x 120 cm. Możemy wybrać ciekawe modele z serii Parker oraz Oxidatio. Płytki są rektyfikowane, jest to gres odporny na mróz, zatem możemy zastosować je także na zewnątrz.

By Prezes