Te wskazówki wyjaśnią różnice między różnymi rodzajami ubezpieczeń, a także podpowiedzą, jak znaleźć atrakcyjne ceny.

Nie możesz pozwolić sobie na zbyt duże wydatki na ubezpieczenie, ale z pewnością możesz poświęcić trochę czasu na poznanie ubezpieczenia. Wykształcony klient dokona znacznie lepszych wyborów.Jeśli chcesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu, sprawdź stawki grupowe w stowarzyszeniach, których możesz już być częścią. Organizacje takie jak AAA, AARP i stowarzyszenia absolwentów uniwersytetów czasami oferują swoim członkom świetne stawki ubezpieczenia. Pomoże Ci to zarówno zaoszczędzić pieniądze, jak i wykorzystać korzyści organizacji, której jesteś częścią.Kiedy masz do czynienia z roszczeniem ubezpieczeniowym, pamiętaj, aby prowadzić dokładne rejestry czasu i pieniędzy, które poświęciłeś na przygotowanie informacji potrzebnych do roszczenia. Możesz być uprawniony do zwrotu pieniędzy za poświęcony czas. Możliwe, że będziesz potrzebować pomocy lub stracisz czas pracy podczas przygotowywania roszczenia.Kiedy składasz roszczenie w firmie ubezpieczeniowej, poproś o podanie numeru roszczenia pod koniec pierwotnej rozmowy z agentem. Zapisz i zachowaj ten numer w celach informacyjnych. Za każdym razem, gdy zadzwonisz w celu uzyskania aktualnych informacji dotyczących roszczenia, będziesz potrzebować tego numeru, więc lepiej mieć go pod ręką.Aby utrzymać koszty ubezpieczenia podróżnego na niskim poziomie, sprawdź, co pokryje Twój obecny plan ubezpieczenia zdrowotnego. Dowiedz się jak najwięcej o ubezpieczeniach

Niektóre polisy i Medicare nie oferują żadnego ubezpieczenia poza Stanami Zjednoczonymi i terytoriami, inne mogą pokrywać tylko stałą kwotę za wypadek, ale nic za chorobę wymagającą hospitalizacji.Jeśli chcesz, aby firmy ubezpieczeniowe postępowały z tobą uczciwie, musisz zrobić to samo dla nich.

Możesz ulec pokusie, aby zwiększyć swoje roszczenie lub powiedzieć, że straciłeś więcej niż straciłeś, ale jeśli to zrobisz, zwiększysz ich obawy dotyczące oszustw związanych z roszczeniem i będzie mniej prawdopodobne, że będą z Tobą postępować w sposób uczciwy. To raz jeszcze Złota Zasada: zgłoś swoją stratę uczciwie i uczciwie, podając wszystkie potrzebne szczegóły, i zaakceptuj to, co wydaje się być wartością godziwą (jeśli w rzeczywistości jest to to, co Ci zaproponowano).Aby uniknąć stania się ofiarą oszustwa przy zakupie ubezpieczenia, upewnij się, że masz wszystkie potrzebne dokumenty. Po wykupieniu ubezpieczenia powinieneś otrzymać potwierdzenie ubezpieczenia pocztą w ciągu kilku tygodni. Jeśli nic nie otrzymasz, skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową i rozważ anulowanie ubezpieczenia.Musisz być w pełni świadomy szczegółów polisy, jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymasz odpowiednie ubezpieczenie. Zakres ubezpieczenia może być trudny do zrozumienia; zapytaj swojego agenta, jeśli potrzebujesz więcej informacji. Jeśli masz wrażenie, że firma jest mniej niż uczciwa, znajdź przyjaciela lub członka rodziny, który jest bardziej poinformowany niż ty, aby ci pomóc.Przygotowując roszczenie ubezpieczeniowe, pamiętaj o prowadzeniu szczegółowej ewidencji wszystkich wydatków opłaconych z własnej kieszeni przed złożeniem wniosku. Powszechne jest, że ubezpieczenie biznesowe obejmuje płatności za koszty przygotowania roszczenia, chociaż właściciele domów mogą również negocjować w ramach ostatecznego odszkodowania za rozliczenie roszczenia za pracę wykonaną w celu udokumentowania swoich strat.Mamy nadzieję, że rozumiesz, dlaczego wybór dobrego ubezpieczenia jest kwestią edukacji. Przeprowadź dodatkowe badania dotyczące rodzaju polisy, która Twoim zdaniem jest dla Ciebie najlepsza, i dowiedz się, które firmy oferują żądany rodzaj ubezpieczenia. Zastosuj te wskazówki i powinieneś być odpowiednio zabezpieczony.

By Prezes