Jeśli marzyłeś o własnym iPadzie, na pewno chcesz się jak najwięcej o tym poinformować.

Ten artykuł jest idealny zarówno dla nowych właścicieli, jak i doświadczonych właścicieli. Czytaj dalej, aby uzyskać najlepsze wskazówki i porady dotyczące maksymalnego wykorzystania osobistego lub zawodowego iPada właśnie tutaj.Czy wiesz, że gdy ładujesz iPada na płaskiej powierzchni, może minąć trochę czasu, zanim pojawi się lampka baterii? Nie panikuj! Podłącz i poczekaj chwilę. W końcu pojawi się symbol ładowania, a Twój iPad ładuje się przez cały czas.Zanim zaczniesz korzystać z urządzenia, zaopatrz się w ochraniacz ekranu na iPada. Chociaż ekrany iPadów są bardzo wysokiej jakości, nadal można je stosunkowo łatwo uszkodzić, jeśli nie są chronione. Najmniejsze ziarnko brudu pocierane palcem po ekranie może spowodować duże zarysowanie.Włącz iCloud firmy Apple, gdy tylko otrzymasz iPada. iCloud działa jako ważna kopia zapasowa najważniejszych dokumentów, zdjęć, muzyki i nie tylko. Piękno tego polega na tym, że po prostu działa. Nie ma potrzeby ręcznego zmuszania go do tworzenia kopii zapasowych przedmiotów; robi to za kulisami.Czy chcesz wyeliminować poziom naładowania baterii z ekranu iPada? Łatwo to wyłączyć. Przejdź do ustawień. Zajrzyj do sekcji Ogólne, aby zlokalizować użycie. To menu udostępnia opcję wyłączania informacji o monitorze akumulatora i czyszczenia ekranu.Jeśli jesteś zawsze w ruchu, powinieneś kupić nakładkę Smart Cover na swojego iPada. Te pokrowce uśpią iPada od razu po ich zamknięciu. Te pokrowce pasują lepiej niż jakikolwiek inny produkt na rynku i będziesz mógł wybierać spośród wielu różnych kolorów.Porozmawiaj ze znajomymi o używanych przez nich aplikacjach. Możesz nie wiedzieć, że dana aplikacja istnieje, ale twoi znajomi mogą i ta aplikacja może stać się twoją ulubioną. Nie wiesz, jak zacząć korzystać z iPada? Wypróbuj te pomysły

Od czasu do czasu sprawdź, z czego korzystają Twoi znajomi, a może to podsunąć Ci kilka pomysłów na siebie.Prawdopodobnie używasz już iPada do muzyki, ale czy używałeś go do podcastów? Pozwalają na dostęp do klipu radiowego na prawie wszystko, co możesz wymyślić.

Jeśli masz ochotę na coś bardziej stymulującego podczas porannych dojazdów, wypróbuj podcast. Bez względu na to, jakie masz zainteresowania, możesz się założyć, że znajdzie się ktoś, kto przygotuje podcast, który będzie dla Ciebie odpowiedni.Kopiowanie i wklejanie tekstu na iPadzie jest proste. Powinieneś dotknąć zdania, które chcesz skopiować, przytrzymać i dotknąć wybierz w menu, które się pojawi. Ponownie dotknij ekranu (tekst powinien być żółty) i naciśnij kopiuj. Aby wkleić tekst, dotknij ekranu, przytrzymując palec, aż pojawi się opcja wklejenia. Stuknij w „wklej”, a Twój tekst powinien się pojawić!Aby przedłużyć żywotność baterii iPada, włącz funkcję automatycznej jasności. iPad wie, kiedy pokój jest jasny, a kiedy ciemny i odpowiednio się dostosuje. Takie postępowanie to doskonały sposób na kontrolowanie czasu pracy baterii. Aby to zrobić, po prostu przejdź do Ustawień, a następnie wybierz Jasność i Tapeta.Nigdy nie marnuj czasu na wędrówki bez celu po swojej bibliotece muzycznej w poszukiwaniu jedynej melodii, którą masz nadzieję usłyszeć. Użyj funkcji wyszukiwania Spotlight. Po prostu przesuń palcem w prawo na ekranie głównym, aby przejść do Searchlight. Alternatywnie możesz nacisnąć przycisk Home. Ta funkcja jest również pomocna przy uruchamianiu aplikacji i może również pomóc w znajdowaniu kontaktów.Przeczytanie tego artykułu to pierwszy krok, aby Twój iPad robił dokładnie to, czego chcesz. Ponieważ istnieje tak wiele funkcji, początkowo może się to wydawać przytłaczające, ale ten artykuł pomaga skonsolidować informacje dotyczące korzystania z iPada. Nie zapomnij zachować go na później!

By Prezes